Denta Havalandırma Logo

Ürünlerimiz

Yuvarlak Hava Kanalı

Yuvarlak Hava Kanalı

Yuvarlak hava kanalı, adından da anlaşılacağı gibi, yuvarlak kesitli bir hava dağıtım kanalıdır. Genellikle metal (genellikle galvanizli çelik) veya PVC gibi sert malzemelerden üretilirler. Yuvarlak hava kanalları, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde hava taşımak için kullanılır.

Yuvarlak hava kanallarının yuvarlak bir kesiti olması, havanın daha düzgün bir şekilde akmasını sağlar ve hava direncini azaltır. Bu da daha etkili bir hava dağıtımı sağlar. Ayrıca, köşelerde dönme ihtiyacı olmadığı için daha az enerji harcanır ve daha sessiz bir çalışma sağlanır.

Bu tür hava kanalları, ticari binalardan endüstriyel tesislere ve konutlara kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Yuvarlak tasarımı, montajı kolaylaştırır ve çeşitli uygulamalara uygun olmalarını sağlar.

Facebook
Twitter
Email
Yazdır
Yuvarlak Hava Kanalı

Ürünlerimiz

Denta Havalandırma İzolasyon Ltd. Şti. olarak üretimini yaptığımız havalandırma ve izolasyon ürünleri.

Hava Kanalları

Kendinden Flanşlı Kanal, Spiro Kanal, Gofrajlı Kanal & Sacdan Kaynaklı Hava Kanalı

Hava kanalları, havalandırma sistemlerinde hava taşıma ve dağıtma işlevini yerine getirerek iç mekanlarda rahat bir hava sirkülasyonu sağlar.
Aspiratör / Vantilatör

Çatı Aspiratörler, Hücreli Aspiratörler, Kanal Tip Aspiratörler & Aksiyel Fanlar

Aspiratör / vantilatör kategorisindeki ürünler, etkili bir hava sirkülasyonu sağlayarak iç mekanlarda temiz ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için tasarlanmıştır.
İzolasyon Grubu

PVC Bant, Alüminyum Folyo Bant, K-Flex Levha, Alüminyum Cam Yünü & Yapıştırıcı

İzolasyon grubundaki ürünler, enerji tasarrufu için havalandırma sistemlerinin izolasyonunu sağlayarak iç mekanlarda ideal sıcaklık koşullarını korur.

Flex Grubu

İzoleli ve İzolesiz Flexler, Endüstriyel Hortumlar, Takviyeli & Yarı Esnek Flexler

Flexler, havalandırma sistemlerinde esneklik ve yönlendirme sağlayarak hava akışını optimize etmek için kullanılan önemli bileşenlerdir.
Menfez Grubu

Anemostad, Panjur, Difüzör, Damper, Jet Nozul, Filtre & Kapaklar

Menfezler, havalandırma sistemlerinde hava akışını yönlendirmek ve dağıtmak için kullanılan çeşitli tasarımlara sahip hava dağıtım elemanlarıdır.
Bağlantı Elemanları

Köşe Elemanı, Askı Pimi, Flanş Profil, Sac Makası, Gijon, Rulo Kelepçe & Metal Kesici

Bağlantı elemanları, havalandırma sistemlerinde farklı parçaları bir araya getirerek sağlam ve güvenilir bir yapı oluşturmayı amaçlar.