Denta Havalandırma Logo

Ürünlerimiz

Isı Yalıtım Yapıştırıcısı

Isı Yalıtım Yapıştırıcısı

Isı yalıtım yapıştırıcısı, ısı yalıtım levhalarını bir yüzeye yapıştırmak için kullanılan bir yapıştırıcı türüdür. Bu yapıştırıcılar, genellikle polistiren veya diğer yalıtım levhalarının beton, alçıpan veya diğer yüzeylere monte edilmesinde kullanılır. Isı yalıtım levhalarının yapıştırılması, binalarda enerji verimliliğini artırarak ısı kaybını azaltmaya ve ısı köprülerini engellemeye yardımcı olur. Yüzeyler arasında sağlam ve dayanıklı bir bağlantı sağlarlar. Yüzeylerin düzensizliklerini dengeler ve geniş sıcaklık aralıklarında esneklik sağlar. Dış etkenlere karşı dayanıklıdırlar ve su sızdırmazlığı sağlarlar. Yangına dayanıklı özelliklere sahip olabilirler.

Facebook
Twitter
Email
Yazdır
Isı Yalıtım Yapıştırıcısı

Ürünlerimiz

Denta Havalandırma İzolasyon Ltd. Şti. olarak üretimini yaptığımız havalandırma ve izolasyon ürünleri.

Hava Kanalları

Kendinden Flanşlı Kanal, Spiro Kanal, Gofrajlı Kanal & Sacdan Kaynaklı Hava Kanalı

Hava kanalları, havalandırma sistemlerinde hava taşıma ve dağıtma işlevini yerine getirerek iç mekanlarda rahat bir hava sirkülasyonu sağlar.
Aspiratör / Vantilatör

Çatı Aspiratörler, Hücreli Aspiratörler, Kanal Tip Aspiratörler & Aksiyel Fanlar

Aspiratör / vantilatör kategorisindeki ürünler, etkili bir hava sirkülasyonu sağlayarak iç mekanlarda temiz ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için tasarlanmıştır.
İzolasyon Grubu

PVC Bant, Alüminyum Folyo Bant, K-Flex Levha, Alüminyum Cam Yünü & Yapıştırıcı

İzolasyon grubundaki ürünler, enerji tasarrufu için havalandırma sistemlerinin izolasyonunu sağlayarak iç mekanlarda ideal sıcaklık koşullarını korur.

Flex Grubu

İzoleli ve İzolesiz Flexler, Endüstriyel Hortumlar, Takviyeli & Yarı Esnek Flexler

Flexler, havalandırma sistemlerinde esneklik ve yönlendirme sağlayarak hava akışını optimize etmek için kullanılan önemli bileşenlerdir.
Menfez Grubu

Anemostad, Panjur, Difüzör, Damper, Jet Nozul, Filtre & Kapaklar

Menfezler, havalandırma sistemlerinde hava akışını yönlendirmek ve dağıtmak için kullanılan çeşitli tasarımlara sahip hava dağıtım elemanlarıdır.
Bağlantı Elemanları

Köşe Elemanı, Askı Pimi, Flanş Profil, Sac Makası, Gijon, Rulo Kelepçe & Metal Kesici

Bağlantı elemanları, havalandırma sistemlerinde farklı parçaları bir araya getirerek sağlam ve güvenilir bir yapı oluşturmayı amaçlar.