Denta Havalandırma
Denta Havalandırma mekanik tesisat ve uygulamaları konusunda yıllardır, alanında çok tecrübeli firmalarla çalışmaktadır. Firmamız taahhüt firmalarına, işçi, işçi ekibi ve formen tedarikinin yanında şantiye yönetimi konularında da destek vermektedir. Denta Havalandırma olarak birikimimiz ve tecrübemizle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı, havalandırma konusunda her türlü çözümü sağlamayı taahhüt ediyor ve bundan mutluluk duyuyoruz…


Misyonumuz


Sektörel bazdaki gelişime katkı sağlamak, ekip olarak yaptıklarımızla yetinmemek, daha iyisini üretmeye çalışma. Çalışma alanımızdaki eksiklikleri tespit ederek kusursuz hizmet vermek, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir biçimde karşılamak, hizmet sonrasında da müşterilerimizle irtibatı kesmeyerek gereken zamanlarda servis desteği sağmalak.


Vizyonumuz


Çağın gerektirdiği çalışmalarımıza yön vererek şirketimizi sektörde söz sahibi yapmak, gelişmeleri duyarlı olarak iş alanımızdaki yeniliklere açık olmak. Tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlik içerisinde yürüterek sektörde arananlar listesinde olmak “Denta Havalandırma” ismini markaya dönüştürmek, güler yüzlü ne yaptığını bilen güven kavramını ön planda tutan personelle hizmet vermek.
Belgelerimiz
Sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı yalıtım problemlerin yaygın olarak görüldüğü ülkemizde bina ve çalışma alanları içn oldukça önemlidir. Bir diğer taraftan da üretime ve emek yoğun faaliyetlere dayalı işletmelerde işletme de bulunan makina parkuru ve çalışanların doğal vücut ısılarından kaynaklanan ısı değişimler söz konusudur. Havalandırma çalışma koşullarını optimeze etmek maksadı ile modern teknik ve mühendislik sistemleri ile organize olmuş kompleks tasarımlardır. Havalandırma sistemleri sayesinde gerek makine sistmemleri gerekse çalışan verimi için gerekli olan optimum sıcaklıklar sağlanabilir.